| alexandruvalcea a întrebat:

Exista o versiune mai noua a yahoo messenger in afara de 10 (mai mare)?

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Yahoo messenger, 11 dar e beta. L-am incercat, are cateva buguri enervante asa ca nu il folosesc:) Totusi sa nu uitam ca e BETA si versiunea finala va fi perfecta:D
Il poti downloada de aici http://messenger.yahoo.com/beta/win

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

11 beta, dar are ceva buguri si in plus nu vad nimic nou la el.

| metehne a răspuns:

Da messenger 11

| FreeAndWild a răspuns:

Yahoo messenger 11 beta il am si eu dar d=se aseamana cu zecele. Funda plizz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da yahoo messenger 11

Răspuns utilizator avertizat
| PitikAstaTeUbeste a răspuns:

Yahoo messenger 11 beta cred.imi spunea un prieten ca si-a bagatthinking