| KusumiKoharu a întrebat:

Exista sezonul doi din Kaichou wa maid-sama? thinking asa se zice dar este adevarat?

3 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

Am auzit ca s-ar putea face si sezonul 2, deoarece in primul nu s-a descoperit inca adevarata identitate a lui Usui. Eu am semnat petitia asta : http://myanimelist.net/clubs.php?cid=23556. Nu stiu daca foloseste la ceva. Dar eventual potisa citesti continuarea in manga. Si mie mi-a placut foarte mult anime-ul

| stefiiii3 a răspuns:

Nu esti sezonul 2 din Kaichou wa Mid-sama, in acest an se discuta ceva, nimic sigur.

| Ally1999 a răspuns:

Da, sezonul doi va exista. Momentan se lucreaza la el din 2010. Si eu am fost curioasa ce se va intampla, dar te poti uita la manga. Deocamdata au aparut doar 73 de capitole, dar este in lucru. Vor fi 84. Eu ma uit la el. Sper ca ti.am fost de ajutor.