| anonim_4396 a întrebat:

Exista un site sau o aplicatie care iti sterge conturile unde esti logat cu e-mail-lul tau in cazul in care vrei sa-ti stergi definitiv e-mail-ul?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista!
Tu stergi e-mail-ul tau, dar conturile la care l-ai folosit pentru logare vor functiona in continuare. Doar atunci va fi problema daca ai nevoie de contul de e-mail sters (pentru trimiterea unui cod de verificare, daca uiti parola). In asemenea cazuri pierzi si contul respectiv, fiindca nu mai primesti codul de deblocare.

Site-urile care "promit" asa ceva, fac doar furtul conturilor atasate, pe care le pierzi daca le acapareaza altcineva.
E logic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista, nici nu ar aveam cum