| robbytz11 a întrebat:

Exista vre mini aplicatie pe facebook in care sa imi imparta prietenii in doua categorii : fete si baieti adica sa imi zica cate fete si cati baieti am ca prieteni?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, cea mai buna aplicatie ca sa vezi cate fete si cati baieti ai in lista este sa numeribig grin

| edy79 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.

| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Nu exista happy...dar in schimb iti poti crea liste de prieteni, intr-una pui baieti si intr-una pui fetele apoi iti va aparea numarul lor, dar asa aplicatie nu exista. fundabatting eyelashes?