| TheTimeKiller a întrebat:

Exista vreun program/site unde sa faci variante(teste) cu intrebari despre condus? Va rog, daca mi-l puteti spune si mie, dau funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mCamii22 a răspuns:

Buna. Vezi pe www.dprciv.ro. Sunt intrebari care se dau la examenul auto. Succes!

| Lorena011 a răspuns:

Http://chestionare.auto.ro/chestionar-auto-generat/chestionar-2.poate te ajuta asta cu ceva.da ca nuo sati trimit altu

| TheTimeKiller explică (pentru Lorena011):

Spune eroare 404 la pagina asta. Daca imi poti trimite alta iti sunt recunoscatorwinking.