| FallingRain a întrebat:

Alta problema cu Movie Maker la care nu ma veti ajuta (sau asa cred eu). Este o filmare facuta cu telefonul pe care vreau sa o inserez. Am pus-o in calculator si cand dau pe import video nu o gaseste. Este deschisa in BS Player. Nu cred ca programul este o problema, mai ales pentru ca alte filmari in acest program le gaseste. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Nu prea ma pricep eu, dar cred ca trebuie sa o convertesti in alt format.

| BlackRockShooter a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... asa peteam si eu dar nu puteam importa videoclipuri deloc doar muzica si poze numai ca pe laptop
Celelalte filamari sunt tot facute cu telefonul?
Poate ca pe alea cu telefonul nu poate sau asa ceva...

| nerito a răspuns:

Salut incerca un convertor si fa in alt format clipu (cum ar fi un avei sau mp4 )