| Nimeni_4628 a întrebat:

Funda.Am o problema.Cand deschid un film, mi se reseteaza calculatorul.Singurele programe in care pot vedea filme sunt : winamp sau windows media player. Ce poot sa fac si care e problema?

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Si eu am accesi problema.Nu stiu ce se intampla.

| mistikk a răspuns:

Da eu am aceeasi problema dar nu numai la filme si la diferite jocuri se restarteaza... dupa cate am inteles cauza poate fi si antivirusul atunci cand detecteaza un virus se restarteaza de obicei l nod 32 se intampla asta