| adelina_6073 a întrebat:

FUNDA, de exemplu am facut un video, si as dori sa imi spuneti o programa prin care sa fac sa nu se auda de ex ce vorbesc acolo(adica audio), ci sa pun o muzica... daca intelegeti ce vreau sa spun

Răspuns Câştigător
| BlackScribble a răspuns:

Windows Movie maker.Il are orice windows...
App.Mor cand aud lumea cu,, programa`` de ce nu spuneti si oi ca tot omul,, program``?

3 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Incearca tot movie maker...

| ramy31 a răspuns:

Usor! este un progrsm in windows my computer c sau unde ai tu windowsu program files windows movie maker cauti pe acolo intr in el si e foarte simplu nu te descurci idul meu e xtreme_ray31 si til fac eu

| dIzzEE a răspuns:

Trebuie sa cauti in prog in care ai facut videoul ar fi imposibil sa nu aiba