| Roxana110824 a întrebat:

Funda!
Massu meu merge foarte bine, in schimb facebook-ul nu
Merge foarte greu.si se incarca greu sau chiar deloc.
Ce sa fac?
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Salut. Cred ca e din cauza browser-ului pe care il folosesti, posibil sa ai niste virusi. Daca ai Internet Explorer iti recomand sa renunti la el si sa incepi sa folosesti Firefox sau Opera, Chrome. Acum incearca sa intri pe facebook de pe un alt browser si vezi cum se misca.

| OanaVlad a răspuns:

Poate e de la net... foloseste google chrome, e foarte rapid :P http://www.google.com/chrome?hl=ro de aici il descarci. Bafta!;)

| LaurentiuFit00 a răspuns:

Pai si ce trebuie sa facem, ca eu doar intru pe el(nu cont.chrome,explorer,mozilla)si se misca greu si se blocheaza, eu intru cu opera si nu stiu de la ce sa fie?!