| AnnDra17 a întrebat:

Nu stiu ce i-am facut la facebook, imi merge foarte greu si uneori nu mi se incarca deloc. Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Incearca sa stergi toate fisierele temporare cu ccleaner http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Draga andra
tu nu poti face nimic la facebook ca sa mearga greu sau rapid, el sau merge sau nu merge deloc.
dar iata la brawser da, poti face multe si poate sa iti mearga greu si facebook si orice site
de aceia foloseste ccleaner cum a zis Alexandru de mai sus
dar bifeaza in setari la ccleaner tot ce e legat de chrome si internet explorer si mozila
si dai sa stearga tot
faci restart la pc si incearca facebookul

| cosmzx a răspuns:

Incearca browserul maxthon e foarte bun e facut pentru facebook, tweter, etc