| XFreeX a întrebat:

Funda si Vot Cine ma ajuta cu o problema la messenger:
imi apare eoarea asta de fiecare data cand vr sa vb cu cineva : http://postimage.org/image/r0rrmcsyj/. Ori ce as alege ( yes / no) dispare acea eroare dar nu pot trimite nimanui si nu pot primi mesaje va rog ajutati-ma!
Am reinstalat messenger si tot la fel se intampla

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza mess-ul, stergi tot din directorul Yahoo din program files, cauti o alta versiune de mess si il bagi. Daca face la el, ai probleme la sistemul de operare si trebuie sa-l reinstalezi.