| Allyces a întrebat:

FUNDA! TPU, am si eu o nevoie de ajutor. O prietena buna de-a mea si-a pus o parola la laptop dupa care si-a schimbat-o si acum nu poate sa mai intre. Nu ii merge, ii zice parola incorecta. Aveti idee de ce nu poate sa intre? Poate sa ii mai faca ceva, sa il mai repare? straight face

Răspuns Câştigător
| vescan123 a răspuns:

Parerea mea este ca nu a retinut noua parola si acum introduce o parola gresita / Ar putea rezolva totul din bios sau prin reinstalarea sistemului de operare(windows)!

4 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Format.

| axeldavid a răspuns:

Sa schimbe windowsu.sau sa incerce sa puna parola cu caps lock

| alin334 a răspuns:

Pai cred ca a gresit parola cand a schimbat-o, mai exista o solutie, o sterge intrand cu bios-ul~

| annaangel17 a răspuns:

Si eu am patit la fel.Mi-am formatat din nou calculatorul. Spor!