| TheSoldier a întrebat:

Funda + Vot Am facut un calculator din piese si are urmatoarea configuratie: 1. 37 ghz, 768 ram, 256 video card, intrebarea mea este: de ce nu imi merge cs? imi apar niste linii pe ecran.

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Calculatorul tau e inregula incat sa ruleze si counter strike source, nu are nimic, ia-ti everest ca sa vezi ce placa ai si updateaza-ti driverele la placa video happy, cum dai un search pe net despre driver la placa ta cum de ai si gasit

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Poate nu ai OpenGL suport la placa video, incerca sa pornesti cs-ul in alt mod de video rendering. Cauta pe google argumentele pe care trebuie sa le folosesti cand pornesti hl. exe din consola astfel incat sa modifici modul de randare al imaginii, daca nu ai habar ce vorbesc, comenteaza la raspunsul meu ca sa primesc o notificare si te voi ajuta cu placere.

| Azµre a răspuns:

Ce fel de linii explica? cs ar trebui sa-ti mearga lejer la configuratia aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce te astepti la multe din partea unui calculator demn de anul 2000... Ar trebui sa-ti mearga CS-ul, dar pe low-low-low-low-low-... Eu iti spun sa-ti iei un calculator mai bun, sigur gasesti unul mai bun decat asta la mai putin de 1000 de lei

| sergiulica01 a răspuns:

Ai driveru instalat la placa video?
daca il ai... reinstaleazal
sau schimba windows-ul
funda?

| Softwer a răspuns:

Poi wa la 1. 37 GHZ la ce te astepti rolling on the floor