| TheSoldier a întrebat:

Funda + Vot! Cand joc jocuri imi apar linii pe ecran... de ce? De exemplu nu imi merge GTA 3. Configuratie:1.47ghz procesor, 768mb of ram , placa video 256 mb

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Memoria video busita, in principiu. Daca nu, posibil cablul video sa fie intrerupt pe undeva, dar sanse foarte mici. Oricum, configuratia aia e varza.

| ChifaDan13 a răspuns:

Du la repatar ecranul are o problema mai ales cu jocurile MMO si mie mi s-a intamplat.

| o0OBlackO0o a răspuns:

Placa video e prea mica si...astea sunt urmariile ei big grin iti sugerez o placa nou nVIDIA gforce 1.024