| simpleBoy a întrebat:

FUndda please Help.Cand intru pe mess si cand scriu la cineva nu-mi apare scrisu si nici dakam scriu altii ceva, am reinstalat mess-u de vreo 10 ori si nu merge ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Instaleaza Internet Explorer din nouwinking Y! M are legatura cu IEwinking

| prap1337 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul sau netul big grin poate ai un mic virusel pe acolo... si mie mi s-a intamplat imi scriam adresa de mess si puteam sa vb cu altii dar dupa cateva cuvine. se facea mesul alb si nu mai puteam face nimic si mi se bloca cal... cel mai bine. sa reinstalezi netul daca nu merge nici asa cheama pe cineva sati reinstaleze windowsul sau cum se scrie. big grin

bafta!