| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Nu imi merge mess`ul. Adica nu imi apare ce scriu persoanele cu care vorbesc si de aceea trebuie sa ies si sa intru mereu. Am incercat sa il dezinstalez si sa-l instalez din nou, si tot asa face. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Instaleaza un antivirus, chiar si de ala pentru 30 zile.
Dai o scanare, si stergi virusul.
Iti recomand avira sau norton

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 uitate la video si poate o sa mearga

| elyfel a răspuns:

Poate fi de la un virus.Cel mai bine ar fi sa-ti reinstalezi windows-ul.

| MaxyMaX a răspuns:

E de la un virus, am avut aceiasi problema singura solutie este sa instalezi windows.
de preferabil windows xp pentru ca la windows 7 pot ramane virusi