| GaBrYeLa18 a întrebat:

Hei! Am mare nevoie de ajutor repede! Cine stie cum pot sa ajung la Caragiale avand in vedere ca eu stau langa statia de metrou Constantin Brancoveanu? Dau FUNDA! Scuze pentru categorie!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Suna un prieten (din Bucuresti), cauta rutele 'metroaielor'... Varianta ce ti-ai ales-o tu, si anume 'intreaba pe TPU la dragoste si sex', e necastigatoare. Eu sunt la 500km de capitala, altii poate nici nu sunt in tara, iar majoritatea intra aici ca sa rada de intrebarile pustoaicelor prostite sa faca sex. Cine crezi ca te ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De categoria Informatii Utilitare, ai auzit?