| xxdeeaxx a întrebat:

Hei... cand vreau sa instalez windowsul nu imi apar partitiile, imi da o eroare, ce trebuie sa fac pentru a putea sa imi reinstalez windowsul?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Creaza-ti un cd butabil xp live sau imprumuta de undeva, cu el poti sa navighezi prin comp precum cu xp ul original, poti vedea hardurile, sterge, formata este absolut deposebit.Nu al poti instala este doar pentru cd! Succes

| Iwao a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=425
http://www.videotutorial.ro/? p=2144
Nu le arata pentru ca incerci sa instalezi din windows.Vezi in videotutoriale procedeul.

| pcsick a răspuns:

1. cd e zgariat
2. ai o problema hardware( posibil hard diskul)
pentru mai multe informatii da-ne detalii: -configuratie hardware
- sistem de operare actual
-sistem de operare vizat.