| Unec a întrebat:

Hei! Daca ma angajez la o spalatorie auto, e ceva ce ar trebui sa stiu? Adica... e atat de simplu(pur si simplu speli masina cu detergentul respectiv si o dai cu ceara si ce-i mai faci) sau exista anumite criterii? Imi cer scuze dar nu prea cunosc si nici nu prea gasesc altceva ce as putea sa fac si trebuie sa strang niste banuti. Si cand cureti interiorul, aspiri pe acolo, stergi putin, hop, hop si gata?big grin Am vazut un videoclip pe internet si tipul ala folosea diferite produse de curatat in functie de nu mai tin minte ce. Si vreau sa stiu daca iti trebuiesc anumite cunostinte ca sa te descurci sau pur si simplu speli masina. Multumesc anticipat! Ziua fainaaa!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

La noi se face economie cu detergentii, te asiguri ca omu sa aiba usile si geamurile inchise te bagi cu furtunu si dai cu spuma prima oara apoi apa ala isi scoate masina si daca a platit interiorul il faci si pe ala, apoi cureti jantele si gata.