| OaieBlonda a întrebat:

Hei. Mi-am spart telefonul (care e un Samsung galaxy ace) si vreau sa ii schimb displeyul in alb. daca ii schimb displeyul alb se poate schimba si butonul? adica am vazut pe youtube schimbari de displey, dar ramanea acelasi buton. si displey alb cu buton negru nu merge.

1 răspuns:
| TazHD a răspuns:

Normal ar tebui si butonul sa mearga schimbat dar nu cred ca vei reusi singur, du-te intr-un magazin de telefoane sau reparati telefoane si intereseazata
Si nu ar merge rau alb si negru se potrivesc ca si culori
Bafta