| Andreea66 a întrebat:

As vrea sa ma angajez in centrul vechi la un pub/restaurant sa cant, Stiti cumva cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Clar,imi dau cu parerea, dar vad ca nu a mai raspuns nimeni, asa ca e mai bine decat deloc. Trebuie sa mergi sa vorbesti cu proprietarul sau cu managerul, ii spui ca vrei sa canti, ar fi o idee sa mergi undeva unde este deja cineva, pentru ca tu sa intri la inceput cu 20-30 minute si apoi sa inveti sa faci un program pentru o seara intreaga. Ca sa vorbesti cu managerul, doar vorbeste cu un ospatar si spune-i daca e managerul acolo, vrei sa ii faci o propunere(daca intreaba motivul).