| denisamihaela a întrebat:

Vreau sa imi organizez ziua de naștere la un restaurant in București.
As vrea sa incerc un restaurant gen Rooftop. Niste prieteni mi-au sugerat Linea/ Close to the Moon din Centrul Vechi si SkyBar din Dorobanti.
Ce parere aveți? Poate voi știți si imi recomandați si alte restaurante mai frumoase cu vedere la București? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Sole & Luna Bar! Chef-ul este sicilian (daca ai ceva cunostinte despre restaurantele in care se manca/mananca bine in Bucuresti, este chef-ul de la acum inchisul L'Escoffier, de pe Eminescu). Papardelele cu zucchini si creveti sunt de povestit la nepoti!

| UsualBoy a răspuns:

Ramayana cafe!