| Marialy a întrebat:

Astazi mi-am cumparat telefonul Nokia 302 Asha. Eram pe cartela si acum am trecut pe abonament. Cum as putea afla cate minute am? Multumesc, apropo fundita pentru raspunsul corect.;
)

7 răspunsuri:
| Marialy explică:

Sunt in reteua Orange.

| Marialy explică:

Am sunat la 415 si mi-a zis: "Stimate Client, srviciul Cronos nu poate prezenta info despre abonamentul dvs. va rugam reveniti." Am abonamentul Pantera 9, reteaua Orange.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si reteaua in care esti ar fi?

| YONTU a răspuns:

Suna la 415 si vezi ca afli cate minute, SMS etc. ai!
Fundita?

| MhPnr a răspuns:

Sună la 415 :*

| maryo0911 a răspuns:

Pai ideal ar fi sa stim si in ce retea esti ca altfel nu cred ca te putem ajuta.

| 00stely a răspuns:

Sm s gol la 1515 pentru cosmote