| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un telefon nou si imi cere sa ma loghez la Samsung account, sa creez un Samsung account sau sa sar peste.
Ce este Samsung account? Este gratuit?
Funda.

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

Este gratuit sa-ti faci un cont pe Samsung Account. Acest serviciu iti permite mai multe caracteristici pe telefon.
Una din aplicatii este Find My Mobile, care-ti permite sa-ti inregistrezi telefonul, si sa-l localizezi in caz de furt.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este gratuit. Poti accesa Samsung Apps pentru aplicatii si jocuri.

| Pisicuta07 a răspuns:

Este gratuit si trebuie sa iti faci cont pentru a avea acces la mai multe "programe".