| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Hei TPU.
Cum se aud căştile airpods? Dar NU cele cu dopuri de silicon.
Mă interesează basul, volumul, calitatea sunetului. şi dacă le pot folosi cu Samsung galaxu s23 Ultra. Mersi

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Am si eu casti airpods de vreo 4 luni de zile si le folosesc in mare parte la antrenament. Se aude destul de bine in ele, nu ma pot plange de calitatea sunetului. De compatibilitate inainte sa le comanzi, poti suna la numarul de telefon al comerciantului respectiv si sa ii adresezi aceasta intrebare. In mare parte ele sunt universale. Doar pe telefoanele vechi cu o versiune foarte invechita a bluetooth-ului nu se conecteaza. Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se aud foarte bine.

| MrAM a răspuns:

Se aud ok, pe mine ma deranjeaza faptul ca trebuie sa le fixez mereu in ureche, poate fi deranjant.

| AsevioDGA a răspuns:

Salut, eu am airpods 2 de 3 ani și sunt foarte mulțumit, se aud excelent.