| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Daca am net pe un anumit telefon,gata configurat si cu tot ce trebuie,si as vrea sa imi bag cartela in alt telefon (sa folosesc netul pe acel telefon),cum configurez la net telefonul ala?(vodafone).Funda!

2 răspunsuri:
| daBăliu a răspuns:

Intri in meniu --> Web si pe undeva trebuie sa scrie setari. Si in setari trebuie sa fie ceva legat de configurare si trebuie sa activezi serviciul ala. Nu mai stiu cum se numeste exact pentru ca eu nu mai folosesc Nokia, dar dupa ce il activezi trebuie sa primesti un mesaj cu ce trebuie sa faci.

| valentina0309 a răspuns:

Trebuie sa suni la ei la relatii cu clientii sa iti trm niste configurari pe tel