| Alsopo01 a întrebat:

Dacă am primit de la e.on acel card pentru plata facturilor, cum pot realiza plata? Tot la aceleași puncte Paypoint?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da, la PayPoint se poate plati factura catre E.On.
Cardul contine un cod de bare aferent numarului tau de client, cod care va fi scanat si se va incasa suma datorata.
Cu acel card poti face si plati anticipate, pentru facturari viitoare.
Daca iti faci un cont online pe E.On Myline (e gratuit), ai o evidenta a facturilor si a platilor efectuate.