| LoryC a întrebat:

Hei tpu.Ieri eram pe mess, iar dupa o bucata de timp nu mai puteam sa vad ce mi-au scris prietenii, nici sa vorbesc cu ei.Am iesit si am vrut sa intru din nou, dar nu mergea, asa ca am intrat pe yahoo si am dat ca am probleme cu parola.A spus sa astept 12 ore.
Astazi cand am intrat mi-a aparut aparut asta.
"Din motive de securitate, opţiunea de utilizare a întrebării secrete este blocată.
Ne pare rău că nu puteţi accesa adresa de e-mail alternativă sau numărul de telefon mobil pe care le-aţi furnizat pentru acest cont.

Vă rugăm să reveniţi în data de 21 august 2012, după ora 14:00, când veţi putea să vă resetaţi parola răspunzând la întrebările secrete alese pentru contul dvs.

De ce trebuie să aştept?"
Ce trebuie sa fac?
Funda celui mai bun raspuns.

71 răspunsuri:
| Dolofănica a răspuns (pentru LoryC):

Mai exact de ce?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Mi-am dat seamasadNici nu-i validasadDaca vrei sa-mi pierd doar timpul sa iti trimit un e-mail la o adresa invalida mai bine lasa-ma in pacesad

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Ok.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Daca,,,, mie imi place de tine si tu ai zis ca iti plac pei atunci nu ma mintii si daca vrei sa fii cu mine ok, da asa?

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

De cine?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

NU te inteleg. Nu imi apare ce spui dau la tine pe raspunsuri.Mai bine da-mi ID sa vorbim sau daca n-ai nu ma mintii

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Bine, te las în pace, și nu mai vin pe TPU.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Hai pa, sa nu te mai vad pe TPU in viata mea. Adio fetitotongue

| MariaIzabella a răspuns:

Poate cineva iti stie parola sti ce trebuie sa faci, trebuie sa raspunzi la cele 2 intrebari si vei scapa, ori tiai uitat parola

| vladuts3 a răspuns:

A innebunit yahoo oricum, Incearca sa te loghezi pe www.yahoo.com/mail

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Îmi pare rău.