| Liviucu a întrebat:

Vi s-a intamplat sa cereti schimbare de parola pe Yahoo! dar sa va amane in fiecare zi cu cate 48 de ore? E a 4-a seara cand ma amana, imi da urmatorul mesaj:

Ne pare rău că nu puteţi accesa adresa de e-mail alternativă sau numărul de telefon mobil pe care le-aţi furnizat pentru acest cont. Doriţi să încercaţi cu altă adresă de e-mail sau număr de telefon mobil?

Vă rugăm să reveniţi în data de 12 august 2011, după ora 20:36, când veţi putea să vă resetaţi parola răspunzând la întrebările secrete alese pentru contul dvs. De ce trebuie să aştept?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dar de ce nu schimbi parola de acolo de unde se schimba?
Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password