| LoryC a întrebat:

Hei tpu.Ieri eram pe mess, iar dupa o bucata de timp nu mai puteam sa vad ce mi-au scris prietenii, nici sa vorbesc cu ei.Am iesit si am vrut sa intru din nou, dar nu mergea, asa ca am intrat pe yahoo si am dat ca am probleme cu parola.A spus sa astept 12 ore.
Astazi cand am intrat mi-a aparut aparut asta.
"Din motive de securitate, opţiunea de utilizare a întrebării secrete este blocată.
Ne pare rău că nu puteţi accesa adresa de e-mail alternativă sau numărul de telefon mobil pe care le-aţi furnizat pentru acest cont.

Vă rugăm să reveniţi în data de 21 august 2012, după ora 14:00, când veţi putea să vă resetaţi parola răspunzând la întrebările secrete alese pentru contul dvs.

De ce trebuie să aştept?"
Ce trebuie sa fac?
Funda celui mai bun raspuns.

71 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu yahoo, ieri cand am intrat am gasit toate contactele mele sterse, si parola nu avea cum sa o afle nimeni, e imposibil, toata lumea se vaita ca yahoo are probleme...

| Dolofănica a răspuns:

Să vorbești cu Dan.

| LoryC explică (pentru Dolofănica):

Care dan?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Eu?sad

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Da, tu. De ce ești supărat?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Nu suntkissSunt onorat ca sunt pomenit de o fata frumoasa ca tinekiss:Xkiss

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Da, tu.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Da kisskisskiss

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Și eu. Tu câți ani ai?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Nu imi ascund data de nasterewinkingAm 12 ani tu?

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Roșesc.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Pei de ce? Zi liberkiss

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Cati ani ai? Si imi accepti cererea de prietenie?

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

N mai apare ce spui.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Îmi placi.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Oricând.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Si tu imi placihappyAm intrebat cati ani ai tu?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Si u la felhappy Auzi ai ID de Messenger sa mai vorbim?

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

12 ani.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Imi dai ID-u tau?kiss

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Nu mai apare ce spui.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Baga ID danilo_danilo18 si sa vorbim. Cauta la mine la raspunsuri.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Eu am 12 ani.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Am 12 ani, dar nu apare ce ai mai scris.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Nu am, scuze. Dar poate te ajut cu o întrebare.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Nu prea știu.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Adică adresa de E-mail?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Da adresa de e-mail sa vorbim. a mea este danilo_danilo18 i putem sa vrobim.

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Pai faza e ca nu merge...

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Pe bune că aș vrea dar mama a zis că dacăfac asta îmi confiscă leptopul pentru 6 săptămâni, și nu avem calculator. Cred că trebuie să vorbim pe TPU.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Dacă vrei adresa, jură că îmi ești prieten adevărat.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Jur ca iti sunt prieten adevarat.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Ok, nicodim_iulia89@yahoo.com.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Este nicodim_iulia89@yahoo.com. Trimite o felicitare.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Mai auzit?

| Dolofănica a răspuns (pentru Dolofănica):

Glumesc.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Glumesc la adresă.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Mi-am dat seamasadNici nu-i validasadDaca vrei sa-mi pierd doar timpul sa iti trimit un e-mail la o adresa invalida mai bine lasa-ma in pacesad

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Ok.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Daca,,,, mie imi place de tine si tu ai zis ca iti plac pei atunci nu ma mintii si daca vrei sa fii cu mine ok, da asa?

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

NU te inteleg. Nu imi apare ce spui dau la tine pe raspunsuri.Mai bine da-mi ID sa vorbim sau daca n-ai nu ma mintii

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Bine, te las în pace, și nu mai vin pe TPU.

| Exxtremus a răspuns (pentru Dolofănica):

Hai pa, sa nu te mai vad pe TPU in viata mea. Adio fetitotongue

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Îmi pare rău.

| Exxtremus a răspuns:

Trebuie sa astepti 12 ore findca exista spa-meri care incearca sa sparga parola. Scrie acolo De ce trebuie sa stept? Asteapta 12 ore si incearca sat-i amintesti intrebariile secrete.

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Pai am asteptat...si asta ce scie intre ghilimele e peste 12 ore

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Pai acest raspuns de la yahoo e peste 12 ore...si am intrat dupa 14:00...dar tot nu merge

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Ai incercat cumva intrebarile secrete? Dade-ai aiurea?

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Este posibil ca cineva incearca sa iti sparga parola. Daca el tot incerca un numar de raspunsuri aiurea, este foarte posibil ca el tot incearca si il blocheaza 12 ore adica cei de la Yahoo findca poti doar cateva raspunsuri.

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Dar faza e ca nu am incercat nici un raspuns

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Pei aia-i faza,,, ca altu a incercat. Contacteaza-i pe cei de la Yahoo!

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Cum?

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

DE Dan se referea la mine ca asa ma numeam. Dar esate usor cauti acolo si contacteazan-e. AI gasit?

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Nu...mai multe detalii

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

.yahoo.com/contact/index?locale=en_US&y=PROD_ACCT&page=contact Aici contactezi sa te mai ajut?

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Deci cum a ramas?

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

LoryC nu pot sa iti raspund prin mesaj findca sunt JuniorsadSper ca primesti ce am scris acum.

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Pai uite... pune exact site-ul...complet

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Ok. Dar ila e linkul nu stiu de ce nu merge.

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

Ești ok?

| LoryC explică (pentru Exxtremus):

Te rog sa nu mai vorbesti cu fetita asta aici...

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Ok fratehappyImi pare rau da m-am indragostit de ea:X

| Exxtremus a răspuns (pentru LoryC):

Auzi... Tu cum imi trimiti mesaj daca esti junior?

| Dolofănica a răspuns (pentru LoryC):

Mai exact de ce?

| Dolofănica a răspuns (pentru Exxtremus):

De cine?

| dydydeea a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu ca tine tot ieri, fix asa imi zicea si mie sa revin pe 21 august dupa ora 14 ca sa imi schimb parola cu intrebarile secrete si am revenit dupa si a mers si am shcimbat parola cu intrebarile secrete, tu ai rezolvat problema?

| vladuts3 a răspuns:

A innebunit yahoo oricum, Incearca sa te loghezi pe www.yahoo.com/mail

| cenationvaly a răspuns:

Pai cand ti-ai facut contul pe yahoo ti-au dat niste intrebari secrete cu intrebarile acelea dupa ce ai asteptat alea 12 ore intri dai la schimbarea parolei bagi acolo intrebarile secrete si id-ul este deblocat! big grin

| Exxtremus a răspuns (pentru cenationvaly):

Pei nu poate nu intelegi ca ai trecut 12 ore si nu mai poate cineva l-a blocat acolo.

| MariaIzabella a răspuns:

Poate cineva iti stie parola sti ce trebuie sa faci, trebuie sa raspunzi la cele 2 intrebari si vei scapa, ori tiai uitat parola

| bybyxxx a răspuns:

Eu nu stiucrying