| Dracoola a întrebat:

Ce inseamna atunci cand suni la un nr pe mobil si ti se raspunde cu " Numar indisponibil, va rugam reveniti "?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Inseamna ca acea persoana are telefonul inchis momentan...

| Dracoola explică (pentru Axys):

Sper sa fie asa, era numarul unei fete pe care am cunoscut-o acum o saptamana am sunat-o ieri si imi raspundea numai robotul. Vreau sa spun ca nr era valabil deoarece i-am dat un beep pe telefon atunci si ii suna telefonul.

| Axys a răspuns (pentru Dracoola):

E posibil sa aiba telefonul defect dar incerca sa te vezi cu ia si sa o incerci sa o suni
:0

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

A fost deconectat!