| Buldog1 a întrebat:

Hei TPU imi spune si mie careva cati bani poti castiga daca te apuci de videoblog cum face Codrin Bradea(Satana) sau Zmenta cat bani castiga ei pe un episod si in functie de ce castiga cei bani?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Panda0122 a răspuns:

Heii. In primul rand e destul de greu sa ajungi unde sunt ei, iti trebuie multa munca, dar poti avea noroc si sa ajungi departe, asa cum a avut Tequila. Din cate stiu eu ei castiga bani in functie de subscriberi, share-uri si vizualizari.
Bafta in caz ca vrei sa te apuci :*