| CarlaHecox a întrebat:

Cati ani are Codrin Bradea (Satana)?

15 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Data nastere: 9 Martie 1995.
Sursa: https://www.facebook.com/Codrin.Bradea/about

Do the math.

| Romb3r a răspuns (pentru Ronnix):

Dupa ce ca vorbesti intr-o limba straina pe un forum romanesc, mai scrii si gresit.Varianta corecta, bai academicule, estebig grino the Maths! Daca nu ma crezi, google-este putin

| Ronnix a răspuns (pentru Romb3r):

Cum zici tu, pustiu: http://grammarist.com/spelling/math-maths/

| Romb3r a răspuns (pentru Ronnix):

Da,taticule,mi-ai sters ranjetu de pe fata.Dar, cum poti observa pe acest site, NICIUNA dintre aceste variante nu este acceptata ca fiind mai corecta decat cealalalta.Acum,ca tu gresesti ca americanu, treaba ta, dar eu te-am sfatuit sa gresesti ca englezoiul.Bye

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cel de la Satana Cartoons are 18 ani.
Te pup!

Alte răspunsuri
| xtembix a răspuns:

| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Codrin Bradea in 2015 are 20 de ani si in 2013 (cand ai pus intrebarea) avea 18 ani

| pispispis a răspuns:

18 are

| ingerulbun99 a răspuns:

18 ani are

| suntdetreaba a răspuns:

Ăă... eu stiam ca are 18 ani!

| suntdetreaba a răspuns:

Ăăă... eu știam că Codrin are 18 ani.

| Ionut_Alexandru_2000 a răspuns:

Cati vrea el

| Adrian_Simion_2000 a răspuns: