Întrebare recomandată | Ionut2143 a întrebat:

Sunt din Oradea si m-ar interesa cam cat ii tariful la taxiuri pe km in afara localitatii. Mersi!

3 răspunsuri:
| ro74florin a răspuns:

Pretul este inscriptionata pe taxi. tari intern-...ron,tarif extern-...ron.o sa te taxeze cu tariful intern pina la iesirea din localitate si cu cel extern de la iesirea din localitate.

| FlorinMihai2014 a răspuns:

Nu stiu cat ar costa in afara localitatii.Ori e acelasi pret, ori e putin mai mare.Dar cel mai bine e sa intrebi un taximetrist care sa te duca.

| oprisorm18 a răspuns:

Intre 1.96 lei si 2.40 lei thinking depinde big grin