| Francesca1102 a întrebat:

Heii! Am nevoie de ajutor urgent! Maine se fac inscrierile pentru facultate si am o mare problema. Mi-am pierdut buletinul. Am vreo sansa sa imi accepte o copie?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu ce să zic. de obicei mergi ori cu copie legalizată ori cu buletinu și copie simplă și o „legalizează" ei acolo

| gratargratar a răspuns:

Cu copie se face inscrierea, nu cu originalul. N-ar trebui sa ai probleme, mai ales daca-s aia avizi de bani.

| Serpisorul a răspuns:

Daca ai o poza pe telefon sau o copie ar trebui sa fie in regula. Din cate imi aduc aminte, ti se cere o copie la dosar pentru datele de identificare si pentru generarea conturilor de acces pe site-urile facultatii, nu trebuie sa prezinti originalul.