| beea22 a întrebat:

Heii am o aplicatie pe telefon numita apel fals. Am un Samsung 3050 si nu stiu ce este cu aceasta aplicatie cand o selectez imi da sa inregistrez cu ce ma ajuta asta in ce o pot folosi va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| ionutz03 a răspuns:

Sa fentezi pe respectivul care te suna.
Ex: inregistrezi ceva zgomotos cum ar fi in centrul oraslui, iar cand te suna respectivul, chiar daca esti acasa si e liniste, porneste si acel zgomot pe fundal si se aude ca si cum ai fi in oras. Asa poti minti usor ca esti in oras si de fapt esti acasa si dormi tongue