| x0blackpanther a întrebat:

Heii! Am o intrebare nu stiu daca e usoara. De ce s-a facut acel hack sa schimbe statusul la messenger?

6 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ca sa il repare nenorocitii de la yahoo inainte ca bug-ul sa fie folosit in scopuri distructive.

| petrica1111 a răspuns:

Deschizi messengerul apoi mergi la Preference, click pe Ignore List si bifezi "Ignore anyone who is not in my Yahoo Contacts"Doar ca data viitoare cand cineva vrea sa te adauge la prieteni nu va mai putea.trebuie sa dezactivezi apoi sa reactivezi.

| Dennys1521 a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se schimbe
dai sus messenger>preferece>ignor list>si bifezi prima casuta

Răspuns utilizator avertizat
| AlexGabrielASC a răspuns:

Pai sunt unii care stiu sa umble pe pv pe internet... si au gasit metoda dea ai schimba statusul cuiva si ni lau dat si noua FUNDA pls?

| kosmynyonutz a răspuns:

Sunt niste prosti hack-eri astia...varul meu s-a certat cu iubita lui pentru un status despre ea pe care au pus-o desteptii si mi s-a intamplat si mie dar am intrat la messenger>preferece>ignor list>si am bifezat prima casuta