| OanaTrifa77 a întrebat:

Heii de unde pot sa imi i-am un stik din acela cu internet? Cam cat costa? Si daca merge bine?

Funda! :X

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Buna!
Cosmote,Orange,Vodafon,RCS-RDS,etc,la acel stik se plateste doar abonamentul pentru internet.
O zi buna!

| SuicideSilence a răspuns:

Stick-ul costa in jur de 100lei la orice sediu Vodafone, cosmote, Orange.
poti sa-l folosesti cu abonament sau cu o cartela reincarcabila (cand se termna, incarci cu cati euro doresti).
internetul nu te astepta sa mearga ca cel prin cablu. o sa mearga...binisor (sa spunem) in functie de cat semal ai