| Mirunikuuu a întrebat:

Heiii imi ziceti niste statusuri cam asa...
Fata: zice nu stiu ce
Baiatul:altceva
Care are cele mai frumoase si multe primeste FUNDITAA...
DAR REPEDE

Răspuns Câştigător
| LazyKatZ a răspuns:

Uite favoritul meu:

Ea: Dragul meu, ma placi?
El: Nu.
Ea: Ma doresti?
El: Nu.
Ea: Ai plange daca as pleca si nu m-as mai intoarce?
El: Nu.
Ea pleaca, cu lacrimi in ochi. El o opreste. O imbratisaza si ii spune:
"Motivul pentru care nu te plac este fiindca te iubesc, nu te doresc fiindca am nevoie de tine, si nu as plange daca ai pleca si nu te-ai mai intoarce fiindca as muri daca asta s-ar intampla."

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine citesti o carte

| Katoky a răspuns:

Buna!
El : Bună.
Ea : Bună.
El : Este adevărat că ești cu altul?
Ea : Da...
El : Se pare că m-ai uitat foarte repede.
Ea : Tu mi-ai spus să o fac.
El : Știu. Am greșit, dar voiam să îți spun că îmi lipsești enorm.
Ea ( cu lacrimi în ochi ) : De ce te întorci acum, când am reușit să nu mă mai gândesc la tine, de ce te întorci și îmi spui că lipsesc, de ce îmi complici atât de mult lucrurile?
El : Vreau să îți pun o ultimă întrebare și după o să dispar din viața ta, definitiv.
( Ea începe să plângă )
El : Mai simți ceva pentru mine 0? Te rog să îmi spui adevărul.
Ea :...
El : Ah, am înțeles. Adio!
( Ea se așează pe trotuar, plângând și tremurând )
( El se întoarce înapoi )
( Ea se ridică și începe să fugă )
( El fuge după ea, o prinde de mână și o oprește )
Ea : Ce mai vrei?!
El : Am făcut o greșeală foarte mare... Știu... Dar dacă te las acum să pleci, nu îmi voi ierta alegerea asta, niciodată.
( Ea îl privește în ochi, fără să îi spună ceva )
El : Crede-mă, te iubesc!
( Ea se apropie de el și îl sărută )
El : Este un adio?!
Ea : Nu! Este un nu mă mai lăsa niciodată!
Te pup!