| teodora12_8347 a întrebat:

Hello
Imi poate da si mie cineva un program de resetare a leptopului. URGENT!
Multumesc

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Creeaza un shortcut pe desktop http://www.techrepublic.com/......ows-7/2048

| TheStory a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| jogabonito a răspuns:

Resetaree?

| davenorris42 a răspuns:

La ce te referi prin resetare?

| mi123 a răspuns:

Exista modalitatea sa iti dai laptopul inapoi cu o ora, o zi sau chiar o luna, dar vezi ca dupa ce l-ai dat inapoi pierzi datele pe care le ai salvate in accea perioada.Cauta pe youtube si gasesti acolo exact cum se face,, restore your laptop. Poti scrie chiar si in laptop la Search programs and filles,, este in stanga in josul paginii cum deschizi Start. Daca nu te descurci spune-mi si iti detaliez.