| Sabryy a întrebat:

Hello. In cateva zile merg in Ramnicu Valcea. Din cate stiu e acolo un mall unde se afla Libraria Alexandria. Cine stie niste carti pentru. fete de 12 ani big grin SF. Funda + Vot big grin happy

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

Mie la varsta de 12 ani mi-a luat mama prima cartea dintr-o serie f frum de carti: Fetita celei de-a sasea luni happy Cartile sunt grosute dar cu magie si foarte frumoase big grin Daca insa nu au aceasta seria cauta la sectiunea cu carti despre magie.sau mister etc.sigur gasesti alte carti la fel de frumoase happy

Succes!

xoxo Vanilla