| vladut1234 a întrebat:

Hello.

Mi-am reinstalat Windowsul. Dar am avut un program de monitorizare activitate (verify... nu stiu cum) si acum nu il mai gasesc. Facea si screenuri la ecran, le puteai vedea daca te logai pe un "port" de la ipul tau setat in program, era cu gri si avea forma unui monitor mic gri cu albastru (iconul) Cred ca se numea Verify Child... dar nu il mai gasesc. Este vreo sansa sa aflu o lista cu programele de dinainte de instalare au windosului? sau macar sa gasesc programul

1 răspuns:
| iulia999 a răspuns:

Cand ai reinstalat windosu-l programu ala la-i lasat pe dekstop? pentru ca daca reinstalezi windosu trebuie sa le pui pe toate in fisiere undeva in my computer ca sa le ai salvate sper ca te-am ajutat