| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Hello TPU! Dati-mi si mie un link de unde pot descarca Microsoft World 2007 sau alceva de genul acesta, pentru ca pe google am cautat si am descarcat dar nu prea erau bune happyMersi!

1 răspuns:
| Kenzo23 a răspuns:

Buna. scrie pe google asa: netdrive dai enter, apoi dai pe File Hosting e pria de sus. cand iti apare fereastra aia pe urma sus in stanga ai search. dai acolo, si in casuta aia scrie Microsoft Word 2007 si o sa iti apare de toate. dai click pe una din ele, apoi dai Descarca Acum.