| Tigruta a întrebat:

Hello TPU! Ziceti-mi si mie ce cadou sa-i fac mamei de 8 martie.

Răspuns Câştigător
| iulytruly a răspuns:

Buna tigruta! eu zic ca ai putea sa ii cumperi un buchet de flori, o carte frumoasa, sau ai putea chiar sa ii faci tu o felicitare... daca nu, poti cumpara una... daca te-am ajutat, te rog fundita

9 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Desigur, ai face-o fericita!

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Poi poti sa-i faci ceva creat de tine, cum ar fi o felicitare cu multe chestii refolositoare (cum ar fi sa lipesti intr-un colt o floare de la o clama, margele, etc.) si sa fii putin creativa, o geanta, poti sa-i dai un bibelou in forma de ingeras, ceva decorativ, un parfum etc.Depinde de gusturile mamei tale.Sunt sigura ca orice cadou i-ai da i-ar placea.Pentru ca este de la fiica/fiul ei si pentru aproape toate mamele conteaza gestul si ar ramane cu o amintire frumoasa oricat de mic ar fi cadoul si cat de simplu. Sper ca ti-am fost de folos.

| Raluca_5813 a răspuns:

Hei! Eu zic ca i-ai putea cumpara mamei tale ori ceva personalizat (exemplu cana personalizata cu "cea mai buna mama") ori ii poti cumpara o floare, o pereche de cercei, sau tot personalizat i-ai putea face un puzzle la comanda cu poza ta happy am incercat si chiar e un cadou frumos.

| Uw33Ty a răspuns:

Pai daca ` ii plac bijuteriile i`ai un set nu neaparat de aur ...gablonutri ceva, o felicitare scrisa de tine, s in acea felicitare sa faci sa zic un fel de patrat in care sa ascunzi cate ceva happy ar fi foarte frumos :X sau eu de exemplu de ziua mamei mele i-am facut o casuta ( ai nevoie de vata, biscuiti sau carton happy, o bucata de scartaitoarehappy, )
si pe scartaitoare pui vata, si faci o casuta din biscuiti sau din carton ai grija daca vrei din biscuiti ii lipesti cu super glu cu ceva iau daca vrei sa faci din carton folosesti scoci )iar inauntrul casutei unde e gol ii pui ceva simbolik :X :* succes

| ana75 a răspuns:

O icoana cu Maica DOmnului

| BiscuiteBoss a răspuns:

Bunaaaaaaaaaaaaa : X!
Ii poti cumpara un parfum happy nu unul foarte dulce happy ceva ce sti ca ii place foarte mult happy, o esarfa culoarea ei preferata happy, un latisoor de auur alb, ii poti face ceva manual sa vada ca te-ai chinuiit si tu acolo puutin happy, i-ai un buchet de flori. Ceva delicat happy cevaaa, de exemplu, trandafiri.
Dar cel mai frumos ar fi sa-i spui cat de mult o iubesti;; ).
Sper ca ti-am fost de foloooos :*.
Baftaa love struck!
Funda blushing?

| Dsmss a răspuns:

Buna! De 8 martie ai putea sa ii faci cadou un martisor confectionat de tine (va aprecia cu siguranta faptul ca l-ai facut tu), ii poti cumpara un parfum/o crema/farduri, poti sa ii faci ceva personalizat (ex:o cana/un tricou cu un mesaj ), sau pur si simplu o fotografie cu voi 2, intr-o rama frumoasa, tot la fel, cu un mesaj. Succes :* Paa

| anonimavorbeste a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o bijuterie, flori, un parfum...ce crezi ca ii place happy

| kidulina a răspuns:

Salut! eu sp ca ai putea sa-i iei o esarfa cu o geanta, sau flori un parfum sau ai puteaa-i cumperi un set de cafea big grin:d fundita big grin