| Adr1aNNN7 a întrebat:

Helpppppppppppppppppppppp va rog ajutorrrrr maine e ziua tatalui meu si vreau sa ii fac cea mai frumoasa surpriza, cu banii sunt pe 0...sad dar ma gandeam la ceva manual... dar ce?! Va rog ajutati-ma am nevoie de voi mai mult ca oricand!

5 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Adrian,sunt tata si iti recomand sa fi tu insuti sa al imbratisezi si sa ai urezi la multi ani,el va intelege si nu al va interesa chiar deloc un cadou, cadoul lui esti tu, sa fii sanatos si sa nu al dezamagesti.Succes si La multi ani tatalui tau.

| traveler a răspuns:

Adriana sunt un tata am si eu copii,nu iti face probleme de cadou pentru ziua lui, un simplu La multi ani tata, face cit toate cadourile din lume.Cadoul lui esti tu ca esti sanatoasa si al bucuri prin silinta ta de a fi un bun copil si la carte si in viata adica sa reusesti si este mandru de tine ca nu ai uitat de el (fii prima ce ai ureaza La multi ani ). Inchei si ai urez la multi ani tatalui tau si Succes la carte tie.

| Diux96 a răspuns:

Pai ai putea pune niste poze cu familia pe o bucata de scart.sau ceva de genu

| iuliandamian a răspuns:

Reparai dacia laughing

| Alex12345673143 a răspuns:

Uite adriana intra pe saitul origami.com si dai origami valentine si acolo sunt o multime de chesti inimioare cuti etc. poti sa faci orice imi dai funa nu?