| Maly2000 a întrebat:

Am o pagina pe facebook si maine este ziua paginii. Nu stiu ce surpriza le-as putea face fanilor.
Vreau ceva original si fain. Pagina este pentru pretty little liars.
Va rog ajutati-ma. Am nevoie maxima de ajutor si promit ca dau funda.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Pai poti sa organizezi un concurs sau un colaj cu urarile frumoase pe care le-ai primit.

| Anonim221 a răspuns:

Sa faci un filmulet cu toate momentele frumoase din sezonul e pana acum mai ales cu CALEB SI HANNA

| Maly2000 explică (pentru Anonim221):

Vreau pentru toata pagina. NU filme