| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a cumparat careva de pe site-ul Trendzone sunt produsele de calitate si persoanele sunt de incredere?

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

A cumparat o prietena de-a mea niste botine noi,de la o firma si sunt destul de ok. Acum depinde de unde iei, peste tot sunt hoti!
Inainte de a comanda de la o persoana uita-te la calificativele persoanei respective si comanda cel mai indicata este sa o faci prin Curier cu verificare colet, desi e mai scump sau prin posta dar e pe risc. Sunt unele persoane care accepta si retur.
Bafta!

| andapisi5555 a răspuns:

Da sunt de incredere