| Aly07 a întrebat:

Hey
Am si eu o problema cu telefonul, cand il introduc in calculator nu il gaseste chiar daca am instalat programul Pc suite.(telefonul este sony ericsson) Imi da ceva legat de camera photo, niste porcarii. Daca ati putea sa ma ajutati, dar fara raspunsuri gen: reinstaleaza programul, inchide telefonul si apoi deschidel etc...
Multumesc celor care ma lamuresc happy.

Răspuns Câştigător
| andreiyo50 a răspuns:

Misca de mufa de la cablu care o conectezi la telefon (nu face atingere bine) si conecteaza-l in spate la PC.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza-l la spate la unitate (nu in fata) si misca de cablu cand il conectezi - mufa aia care intra in telefon nu face comanda bine, misca de ea ca si mie mi s-a intamplat.