| brabus a întrebat:

Salutari.Am si eu o problema cu telefonul meu sony ericsson w910i.Cand bag cablu de date in el apare meniul de alegere(mod telefon, imprimare, stocare masiva)Dar cand dau ok pe oricare din ele nu se intampla nimic.La stocare masiva, telefonul intra la incarcare si pe calculator nu apare nimic, niciun sunet, niciun mesaj din partea USB...am incercat mai multe cabluri, calculatoare... nimic.
P. S am si pc suite instalat.

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Problema este alta, de copiat copie? daca da, inseamna ca ai umblat pe la sunete si l-ai setat sa nu mai avertizeze.