| dbourosh a întrebat:

Hey,am vazut toate cele 3 parti din Paranormal Activity.Am auzit o groaza de zvonuri despre cum ca e real filmul si...dar totusi vreau sa vad ce spuneti voi!

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Chestii dintrastea nu exista, nu te mai gandi la nici un film care l'ai vazut sau ce iti spun pritenii fantome, prostii, uita. Sper ca am fost de ajutor happy.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Prostie de film low budget, am vazut si eu 1 si 3-u si regret asta, unul din cele mai penibile filme "horror"
Cand am vazut ca e filmat la unul acasa, cu o camera de supraveghere ...si ca toata treaba e ca omg omg am o fantoma la 12 mi se misca perdeaua mi se ridica plapuma omg.WTF asta nu e groaza.

| Laura0 a răspuns:

Eiiiii...nu existahappy.cel putin eu nu cred in asa ceva, prea exagereazaoh go on.